دوشنبه ١٠ بهمن ١٤٠١
فارسی : الفارسیه : Persianعربی : العربیه : Arabicانگلیسی : الانجلیزیه : English
آخرین مفالات
پاریس قربانی تکفیر
سید ابوالفضل حسینی
بررسی ریشه های ایدئولوژیک حوادث تروریستی پاریس
بعد از حوادث فرانسه بسیاری از تحلیلگران داخلی مثل همیشه، ریشه این حمله ها را صرفا از نگاه سیاسی مورد بررسی قرار دادند و حمایتهای غرب از این گروهها را دلیل رشد این گروهها و قوت گرفتن آنها دانستند. البته این تحلیل تا حدود زیادی صحیح و قابل قبول است اما آنچه در این زمان باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد و وظیفه ما است که آن را گوشزد کنیم، بررسی ریشه های ایدئولوژیک این حوادث است.
 ١٩:٣٤ - سه شنبه ٢٦ آبان ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
هیس! دخترها فریاد نمی زنند
چ
بشارت به یک شهروند هزاره سوم
بوسیدن روی ماه
همرنگ جماعت!
از ماست که بر ماست
یادگیری شرطی
طهارت نفس و درک معارف قرآن
شرطی سازی کنشگر
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 4593
 بازدید امروز : 810
 کل بازدید : 2398693
 زمان بازدید : 0.4531
کوپاکانا
کوپاکانا

 منبع : پایگاه علمی تحقیقاتی مغناطیس

 نويسنده : رضا حداد زاده    ایمیل : Qom2000@yahoo.com

 نوشته شده در تاريخ : 1392/03/29   ( آخرين ويرايش : 1392/07/27 )

بسم الله الرّحمن الرّحیم

اصول و محور ها :

دو قهرمان داستان یازده دقیقه یکی از مراحل زندگی خود را در محلی به نام کوپاکابانا انتخاب می کند در این محله دختران زیبائی هستند که به روسپیگری مشغولند ، آنها هر روز مشتریان زیادی را جذب می کنند ،کوپاکانا دارای میخانه و پیست رقص است ، ماریا تصمیم میگیرد در این محل بماند و در آانجا تجربه کسب کند نویسنده به صورت مبسوط درباره ی این مکان ، نوشیدنی ها ، لباس ها، روش جذب مشتری ، بیماریهای مقاربتی و... توضیح داده است.

ماریا در کوپاکانااز هر مشتری 350 فرانک دریافت می کرد و در نهایت 60هزار فرانک سوئیس میشود او بر این نکته واقف شده بود که چگونه هوس های مردان را برآورده سازد .کوئیلو یکی از مهمترین روش ها را این گونه توضیح می دهد :مهم ترین نکته را از یک فیلیپینی به نام« نیاح» شنید ؛باید در بستر زیاد ناله کنی این امر موجب می شود مشتری دائمی را به دست بیاوری. چرا؟ مگر آنها تنها برای ارضا و شاد شدن پول نمیدهند؟ نه اشتباه میکنی. مرد هنگامی احساس مردانگی میکند که بتواند زنی را ارضا کند ...

کوئیلو با توصیف هائی که از این روسپی میکند او را پرنده ی شناگری معرفی میکند که سرشار از نور میشود اما نور بعد از آن است که آن زن نیمه گمشده خویش را تقویت کرده است . این است اوج عرفان ، مراقبه و اشراقی که کوئیلو منادی آن شده است و این است عرفان مدرن و این است معنویت که با روابط آزاد و فحشا به ذهن مخاطبان القا می شود . زهی وقاحت!!!

مطالب دیگری هم در این کتاب وجود دارد که شاید اشاعه منکر شود فلذا ما نیاوردیم ولی به طور کلی میتوان به این دو مورد دیگر اشاره نمود :

1. وجود نیمه گمشده در مرد و زن که هر کدام به دنبال آن هستند.

2. تسخیر روح توسط شکنجه های جسمانی.

در پایان از ذکر بعضی مطالب کوئیلو.که برای خود ما شرم آور بود از شما خواننده عزیز عذر خواهی میکنیم در مطلب بعدی یکی دیگر از آثار او را می آوریم.

جهت دانلود مقاله اینجا کلیک کنید.

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد.درج مطالب باذکر منبع بلامانع است
All rights are reserved.
راه اندازی، اجرا و بروزرسانی: توسعه اطلاعات سحرگاه (متين تايم) بهار 1392     Powered by: MatinTime (Development of Information) 2013